Masz pytania?   Zadzwoń!    +48 25 631 16 01
O nas

M3 Skorupka - logo

M3 Skorupka & Prefabud spółka jawna powstała w roku 2002. Firma do 31.11.2023r. funkcjonowała pod nazwą M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka. Spółka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000143330, posiada REGON 712495909 i NIP 821-23-11-648.

Jedynymi udziałowcami i jednocześnie osobami bezpośrednio zarządzającymi spółką są prezes Zdzisław Skorupka i jego zastępca Leszek Skorupka. Prezes wykorzystuje i rozwija swoje wszechstronne doświadczenia zdobyte w czasie trzydziestoletniej pracy związanej bezpośrednio z budownictwem i przemysłem materiałów budowlanych.

 

Działalność developerską przedsiębiorstwo rozpoczęło od rynku siedleckiego, stopniowo go rozszerzając. Szybki sukces rynkowy zapewniła M3 akceptacja przez Klientów strategii firmy, która zakłada troskę o wysoką jakość, funkcjonalność i koszt oferowanych mieszkań. Firma stara się zaspokajać potrzeby mieszkaniowe wszystkich, dla których istotny jest komfort i bezpieczeństwo za przystępną cenę. M3 realizuje swe zadania ze sprawdzonymi partnerami i kooperantami, wśród których są najlepsi projektanci, wykonawcy, dostawcy surowców i materiałów budowlanych.

Doświadczenia z lat ubiegłych pozwalają na bardzo sprawne prowadzenie procesów inwestycyjnych i minimalizowanie kosztów własnych. Pozwala to M3 utrzymać konkurencyjne ceny na oferowane mieszkania. Przy konkurencyjnych cenach przedsiębiorstwo weszło na siedlecki rynek mieszkaniowy z zupełnie nową jakością robót i stosowanych materiałów. Budynki wznoszone są z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Stosowane są między innymi produkty systemu ytong i silka, cegła klinkierowa, kominy systemowe Schiedla, stal nierdzewna, wysokiej jakości kolorowe tynki akrylowe i silikatowe.

W celu zapewnienia sprawności funkcjonowania mieszkań i utrzymania dobrego stanu technicznego budynków, firma zajmuje się również ich zarządzaniem i administrowaniem. Dobra znajomość rynku wykonawców i podwykonawców sprawia, że obiekty są zarządzane i administrowane fachowo, niedrogo i w sposób nieuciążliwy dla mieszkańców.